Tel: +420 602 157 755 Bankovní spojení: Komerční banka 19-2965000217 / 0100

Výstavy, trendy, expozice dárkového zboží

Společnost Kolouch Import pořádá 4 kontraktační výstavy dárkového zboží.

Letos v lednu se naše firma zúčastnila veletrhu jarních a zahradních dekorací FOR HOME AND DECOR v PVA EXPO PRAHA. Na této výstavě jste mohli vidět nové kolekce velikonočního dárkového zboží a něco málo z celoročního sortimentu.

Nová kolekce dárkového zboží

V únoru společnost představuje novou kolekci jarního, celoročního a zahradního zboží pro daný rok. V červnu je výstava zaměřena na nové vánoční zboží, trendy z celoročního sortimentu a zahradní expozici. Expozice jsou vždy doplněny o aranžmá jak z živých, tak i umělých květin, včetně ukázky, jak některé zboží nadekorovat. Tyto dvě výstavy se konají v místě společnosti v Nové Vsi pod Pleší. Během výstav je samozřejmě zajištěno bohaté občerstvení pro Vás i Váš doprovod a je poskytována sleva 5% na celý sortiment. Současně s domácími výstavami probíhají i velké výprodeje sortimentu dárkového zboží z předešlých let se slevami 20-80%, které je možno si ihned odvést.
Poslední, ovšem neméně důležitá výstav je v září. Společnost se pravidelně účastní veletrhu FOR DECOR AND HOME v PVA Letňany. Na této výstavě se představuje vánoční sortiment dárkového zboží.

Adresa

  • Masarykova třída 130
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší
  • Česká republika

Spojení

přihlaste se