Tel: +420 602 157 755 Bankovní spojení: Komerční banka 19-2965000217 / 0100

Prodejna a půjčovna dekorací na statku u kapličky

Vyberte si u nás z množství dekorací všech barev a různých stylů. Nabízíme dekorace k výzdobě elegantních luxusních svateb, ale také množství přírodních a boho dekorací.

Sjednejte si s námi schůzku zdarma, kde nad šálkem kávy probereme koncept Vaší svatební výzdoby. Sdělíte nám Vaši představu a my společně s Vámi vyberete všechny vhodné dekorace od slavobrány až po svícínky a další drobné doplňky. Všechny dekorace i nábytek u nás uvidíte. Prostřeme s Vámi stůl, vše barevně sladíme a můžeme také zkusit navrhnout více variant, aby jste měly možnost vytvořit si opravdu tu svou vysněnou. Pokud si budete chtít dekorace ihned rezervovat sepíšeme s Vámi dohodu o pronájmu dekorací a po složení 10% zálohy budou vybrané produkty blokované na Váš termín. Pokud si chcete nechat čas na rozmyšlenou nevadí, dekorace se dají zamluvit i kdykoli poté. Na našem eshopu naleznete spíše malou ochutnávku, aby jste si udělali představu jak o tom co u nás naleznete, ale také o ceně za půjčení dekorací. Vše je lepší řešit v na naší kamenné prodejně.

Vstoupit do půjčovny

půjčovna  dekorací

Na Vaše přání také sami zrealizujeme výzdobu Vaší svatby přímo na místě.

Pokud se pro tuto službu rozhodnete, my všechny dekorace přivezeme v domluveném termínu, nadekorujeme a po skončení akce opět přijedeme a dekorace si odvezeme. S touto službou navíc získáte slevu na půjčovnu dekorací a prodej drobností jako jsou svíčky, dárky pro svatebčany a další. V případě, že naši službu nevyužijete dekorace si sami vyzvednete dva dny před konáním svatby a po skončení do 2 dnů opět vrátíte. Můžeme také zhotovit květiny na Vaši svatbu. Máme možnost navrhnout Vám levnější variantu v podobě umělých květin, či dražší z živých. Popřípadě poradíme jak ušetřit a květiny vhodně zkombinovat.

Po domluvě se u nás také můžete sejít s naší koordinátorkou, která Vám pomůže vybrat svatební místo, ověřené dodavatele, poradí Vám a bude k ruce ve všech oblastech - jak před svatbou, tak ve Váš velký den. Vzhledem k tomu, že areál naší firmy leží na venkovském statku obklopeným Brdskými lesy, nabízíme i pronájem statku jako místo na svatbu, kde Vám naše koordinátorka dokáže zrealizovat takzvanou svatbu na klíč, kde po domluvě s Vámi zařídíme vše od obřadu, přes catering až po závěrečnou oslavu a úklid. Pokud máte zájem o místo na svatbu, nebo o koordinaci navštivte web www.statek-ukaplicky.cz

Galerie Obrázků

Adresa

  • Masarykova třída 130
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší
  • Česká republika

Spojení

přihlaste se