Tel: +420 602 157 755 Bankovní spojení: Komerční banka 19-2965000217 / 0100

Letní domácí výstava 2019

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na každoroční domácí výstavu v Nové Vsi pod Pleší, která bude probíhat od čtvrtka 13.6.2019 do neděle 16.6.2019 vždy od 10:00 do 17:00.

POZOR ZVĚTŠENÍ VZORKOVNY O 200m2. Ve stávajích prostorách 450m2 Vám představíme vánoční kolekci pro rok 2019 a novinky i stálice v celoročním sortimentu. V nové části poté naleznete rozšířený sortiment zahradního nábytku, dekorací a doplňků do zahrad, spolu s novinkami ze světelným dekorací. V zahradě pak ukázky provedení venkovních svateb, tabulí a svatebních kytic. Těšit se můžete i na zajímavá aranžmá od Martiny Krátké, ve kterých ukazuje jak lze zpracovat umělé květiny a přízdoby.

Vzhledem k tomu, že se nám v loňském roce povedlo prodat téměr celé zásoby vánočního zboží, letos jsme pro Vás připravili samé novinky. S tím souvisí i spolupráce s dalšími dodavateli, kteří do naší nabídky přinesli nové styly. Jedná se především o designové a luxusní kousky nábytku, sezóních i celoročních dekorací.

Pro ty zákazníky, kteří u nás na domácí výstavě ještě nikdy nebyly, jsme aktualizovali blog na webových stránkách a fotogalerii na facebooku. Naleznou tam velké množství fotografií z výstav z minulých let. Vytypovali jsme žhavé trendy z Německa, které nás doslova nadchly. Těmto Vánocům vládne zlato, peří a samet, vše v kombinaci s teplými barvami jako je vínová, královsky modrá a temně zelená. Velkým hitem je také páv, ať už do Vaši zahrady, či jeho peří do stromečku a dekorací. Stále si svou popularitu drží také kombinace střírbno-bílé, na kterou jsme také nezapoměli. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci přírodních mateirálů, letos v netradičním pojetí. Část nabídky naleznete již nyní na našem eshopu, nic se ovšem nevyrovná tomu, vidět zboží na vlastní oči v příjemném prostředí. Navíc co se vyprodá při výstavě, nebude již vkládáno na webové stránky.

vystava 2019

Jako každoročně poskytujeme slevu 5% na všechny objednávky. Nyní ovšem také nabízíme možnost dalších zvýhodnění:

1. při odběru nad 20.000,- tísíc korun získáte možnost nakoupit 5 Vámi vytypovaných produktů se slevou 15%. Tato akce rovněž platí pouze po dobu konnání výstavy a vztahuje se na všechno nezlevněné zboží.

2. Připravili jsme pro Vás "katalog" nejprodávanějších produktů a k nim vytvořili speciální zvýhodněné ceny. Tento katalog bude platný rovněž pouze na výstavě.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsme byly nuceni začít účtovat balné zásilek, rozhodli jsme se naplánovat závozoné trasy, které budou probíhat cca 1 za 14 dní a týkat se budou objednávek nad 10.000,- případně po domluvě. Samozřejmě budou závozy poskytovány zdarma. Termíny závozu budou zveřejňovány vždy na webových, facebookových a instagramových stránkách. Případně budeme rozesílat emaily a telefonovat.
Pokud se rozhodnete přijet na výstavu, nabízíme možnost odvozu předem objednaného zboží v den výstavy. Pro bezproblémové vyřízení svých objednávek je prosím posílejte nejpozději do neděle 9.6.2019. Poté již jen po telefonické domluvě.

Ubytování

Pro zákazníky, kteří jsou z daleka nabízíme možnost zvýhodněného ubytování v přilehlém penzionu Alcapone v Mníšku pod Brdy. Pro více informací o ubytování volejte na tel.: 602 157 755.

vystava 2019
View the embedded image gallery online at:
https://kolouchimport.cz/veletrh-dekoraci#sigProIdb4274cc9cf

Adresa

  • Masarykova třída 130
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší
  • Česká republika

Spojení

přihlaste se