Tel: +420 602 157 755 Bankovní spojení: Komerční banka 19-2965000217 / 0100

O nás

Kolouch Import s.r.o. je dovozce, velkoobchodni prodejce a distributor dekorací, dárkových předmětů, nábytku a kvalitních francouzých vín.

Na českém trhu firma působí již řadu let. Je významným dovozcem a velkoobchodním prodejcem dárkových předmětů a dekorací do interiérů a exteriérů již téměř dvacet let.

Firma se ve svých počátcích specializovala na obchodní činnost, kterou později rozšířila o vlastní dovoz, a v mnoha případech i o vlastní zakázkovou výrobu. Tyto nové skutečnosti umožnily společnosti vybudovat si poměrně rychle silnou celorepublikovou základnu pravidelných maloobchodních odběratelů a prodejců. V současné době má naše firma i nemálo obchodních partnerů na zahraničních trzích. Vlastní import a zakázková výroba umožňuje, že firma prodává zboží za bezkonkurenční ceny a v neobvykle širokém rozsahu sortimentu.

Přibližně v roce 2005 naše firma rozšířila své aktivity o dovoz vína. Nabízíme především kvalitní a pestrý sortiment a snažíme se svou nabídku upravovat tak, aby si v ni každý něco našel, přičemž klademe důraz na přijatelné ceny. Mezi našemi víny naleznete taková, která díky své atraktivní ceně nemají ve své třídě na trhu konkurenci. Tomuto zaměření jsou věnovány vlastní webové stránky www.vinokolouch.cz.

V posledních letech se naše činnost začala rozšiřovat o dovoz nábytku. Specializujeme se na masivní nábytek z exotického palisandru a jedlového dřeva. Palisandr roste v jihovychodní asii a jeho dřevo se nazývá Shisham. Je velmi tvrdé, pomalu vysychá a jr dobře leštitelné, tyto vlastnosti dávají vyrobenému nábytku vysokou kvalitu a životnost. Dovážíme jej přímo z Indie. Jedlový nábytek je také celomasivní. Dovážíme především tzv. venkovský styl, v barvě šedé. Veškerý nábytek lze používat i jako venkovní, neboť mu nevadí vlhko. Nábytek je prodáván velkoobchodně i maloobchodně.

Média

Adresa

  • Masarykova třída 130
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší
  • Česká republika

Spojení

přihlaste se